top of page

INFLUENCERMAN

PLATFORM KURALLARI

InfluencerMAN olarak sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek ve kalite standartlarımızı korumak amacı ile aşağıda listelenen platform kurallarının uygulanması gereklidir.

 1.  

  1. Reklamverenler yalnızca kendi temsil ettikleri firmalar veya anlaşmalı oldukları firmalar adına hesap açabilir ve kampanya yönetebilirler. Aksi bir durum tespit edildiğinde kapatılma işlemi uygulanacaktır.

  2. Kampanya oluştururken kötü söz içeren, genel ahlak kurallarına aykırı ve küçük düşürücü ifade, içerik veya fotoğraf kullanmak yasaktır.

  3. Gelen bir içerik teklifini herhangi bir şekilde kullanmak, yayınlamak yasaktır. İçerik teklifleri satın alınsa bile fikri mülkiyet hakkı influencer’a aittir. Teklifler ve oluşturulan içerikler, influencer’ın kendi mecralarında yayınlaması içindir. Influencer ile platform üzerinden yapacağınız görüşmeler ile izin almanız mümkündür.

  4. İşlem sonrası Fatura Adresiniz ile Teslimat Adresinizin kontrolu sizin yükümlülüğünüzdedir. Faturanız aksi bildirilmediği sürece Fatura Adresinize gönderilecektir. Teslimat adresinizi değiştirmek için info@aeatechnic.com’a mail atmanız gerekmektedir.

  5. Satın aldığınız içerik ile paylaşılan içeriğin uyuşmaması durumunda, içerik paylaşımından sonra teklif içerisinden itiraz hakkınızı kullanabilirsiniz. INFLUENCERMAN itiraz kabul ve red hakkını saklı tutmaktadır. Bir itirazın geçerli olabilmesi için:

   • İçeriğin tanınmayacak derecede farklı olması

   • Açıklama yazısının genel ahlak kurallarına uygun olmayarak, herhangi bir özel veya tüzel kişilik için aşağılayıcı ve kötü söz bulundurması

   • Teklifte kabul edilen hashtag ve/veya tag’lerin çoğunluğunun kullanılmamış olması

   • Üzerinde anlaşılan açıklama yazısının tamamen değiştirilerek anlam bütünlüğünün bozulması

   • İçerik teklif kabulünün ardından bir hafta(7 gün) içinde yayınlanmaması

   • Kampanya içeriğinde belirtilen yapılacaklar ve yapılmayacaklar listesine aykırı, kabul edilen içerik teklifinde geçerli olmayan veya sunulmamış bir değişikliğin, içeriğin kendisinde veya açıklama yazısında kullanılması

durumlarından en az biri gerçekleşmelidir.

bottom of page